ROTA markasının etkin müşteri iletişimi için fuar, yurtiçi ve yurtdışı etkinlikler, reklam ve promosyon süreçlerini de RAN Sınai Mamüller tarafından yürütülmektedir. Tüm bu süreçler bünyesindeki Kurumsal ve Pazarlama İletişimi Departmanı 3. parti prodüksiyon şirketleri ve reklam ajanları ile gerçekleştirilmektedir.

Üretimin % 85’ ini ihraç eden ROTA, %20’sini ise OEM/OES müşterilerine tedarik etmektedir. 2014 yılında % 48, 2015 yılında % 18 büyüyen NSK Group, 2020’ye kadar her yıl % 20 büyüme hedefi ile ticari araçlar, zirai traktörler, iş makinaları için dünyanın en büyük direksiyon ve süspansiyon parçaları üreticisi olma yolunda ilerlemektedir.

NSK Group bünyesinde yer alan RAN Sınai Mamüller, NSK Otomotiv’in üretimini yaptığı direksiyon ve süspansiyon sistemlerinin satış ve pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. RAN Sınai Mamüller bünyesinde bulunan Yurtiçi ve Yurtdışı Satış ve Pazarlama Departmanları ile 5 kıtadaki 100’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Ofisi İstanbul’da bulunan RAN Sınai Mamüller, 40 kişilik ekip ile ROTA markalı 10.000 ‘ den fazla direksiyon ve süspansiyon parçasını global ölçekteki organizasyonu ile iş ortaklarına sunmaktadır.